Fotokniha
Fotokalendář
Na objednávku
Software

Dodací podmínky

Standardní dodací lhůta je 14 dní ode dne, kdy je na náš účet v ČSOB připsaná platba za objednaný produkt. V případě, že nám napíšete na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , rádi se s Vámi domluvíme na kratším reálném termínu. Tato služba pro Vás je bez příplatku!

Do výroby zadáváme zakázky, u nichž byla na náš účet připsána platba. V případě závady nebo nějakého nedostatku v projektu klienta kontaktujeme telefonicky nebo e-mailem.

Platba přes ČSOB trvá 1 den, bankovní převod z jiné banky či peněžního ústavu trvá cca 2 dny. V případě opakovaných plateb, nebo když spěcháte a víte to dopředu, můžete v našem programu využít službu "Kredit" (Můj účet).

Pokud neobdržíme úhradu Vaší objednávky do 30 dnů, budeme Vás kontaktovat. Neuhrazená objednávka bude spolu s nerealizovaným projektem ze systému vymazána. Realizované (vyrobené) projekty archivujeme pro případ dotisku.

Abyste svou objednávku obdrželi v nepoškozeném stavu, balíme ji do speciálního kartonového obalu. V případě, že by Vám náhodou byla doručena viditelně poškozená zásilka, požadujte od dopravce zápis (PPL, expresní dopravce http://www.ppl.cz/.
Ceny dopravného a balného

  1. Zásilka do 5 kg = 39 Kč balné + 87 Kč dopravné (PPL), celkem 126 Kč.
  2. Zásilka nad 5 kg = 78 Kč balné + 90 Kč dopravné (PPL), celkem 168 Kč.

Osobní odběr
Osobní odběr je z provozních důvodů možný jen u výrobce (Unimex - Miroslav Skalický spol. s r.o.) v Pardubicích, Jana Palacha 1552 - administrativní budova "Pardubický Partner".