Fotokniha
Fotokalendář
Na objednávku
Software

Plánovací rozevírací kalendář

Rozměr fotokalendáře A3 na výšku i na šířku.

Plánovací rozevírací fotokalendář

počet stran: 24 stran + strana titulní
Formát A3
Formát A4

Ukázka fotokalendáře

rozeviraci 24stran

 Zapisujte si svoje aktivity do fotokalendáře celá rodina společně. Při tvorbě fotokalendáře stačí zadat počet členů rodiny, nastavit barvy fotokalendáře a přidat vaše fotografie v nejrůznějších kompozicích - bohatý výběr předpřipravených šablon pro pohodlnou tvorbu.. Každý fotokalendář je originál. Užijte si velkou variabilitu barev.

BestPhotoBook
ke stažení
sw win
sw mac
sw linux

Vyzkoušejte si jednoduchý program pro tvorbu z Vašich fotografií. Vaše fotokniha či fotokalendář bude díky kvalitnímu tisku a Vašim fotografiím krásným dárkem nebo dobrou reklamou.

cena fotokalendáře A4 je 480,-Kč
cena fotokalendáře A3 je 520,-Kč

Informace o cenách

Uvedené ceny jsou včetně DPH, bez zahrnutí nákladů na balení a dopravu. Doklad na úhradu ceny (proformafakturu) dostanete automaticky na svou e-mailovou adresu současně s potvrzením o přijetí Vaší objednávky. Vámi objednané produkty balíme do speciálního kartonového obalu. Za balné zaplatíte 39 Kč a za dopravu kamkoli po celé ČR 97 Kč (do 5 kg). Dopravné a balné činí dohromady 136 Kč včetně DPH. Obsahem doručené objednávky je také originál faktury. Veškeré účetní doklady jsou vystaveny s vyznačením DPH; jsme plátci DPH.