Fotokniha
Fotokalendář
Na objednávku
Software

Ikona fotobooklet ico fotohodiny

Produkty na objednávku

ico fotobookletico fotohodinyPřinášíme Vám fotohodiny a fotobooklet - obal na Vaše DVD/CD. Můžete tedy kromě již tradičních fotoknih a fotokalendářů obdarovat své blízké opět nečím jedinečným.

Všechny tyto nové produkty objednáte zcela jednoduše přes e-mail nebo telefon. Tyto produkty zatím nejsou v našem software BestPhotoBook.

Jak je u nás již zvykem, všechny tyto produkty jsou kvalitně zpracovány na prémiový papír s kvalitním digitálním potiskem tak, abyste z nich měli co nejdéle trvající radost.

Fotobooklet na 2 CD/DVD

Fotobooklet.

Fotobooklet na 2 CD/DVD 75,- Kč
obálka: tvrdé desky s laminací
hřbet: možnost potisku
počet: CD/DVD2 CD/DVD
rozměr: 14 x 13 x 1,5 cm

Číst dál...

Fotohodiny

Fotohodiny.

Fotohodiny 390,- Kč
ciferník: 4 místný
barva: bílá, černá, žlutá
průměr: 25 cm

Číst dál...

Informace o cenách

Uvedené ceny jsou včetně DPH, bez zahrnutí nákladů na balení a dopravu. Doklad na úhradu ceny (proformafakturu) dostanete automaticky na svou e-mailovou adresu současně s potvrzením o přijetí Vaší objednávky. Vámi objednané produkty balíme do speciálního kartonového obalu. Za balné zaplatíte 39 Kč a za dopravu kamkoli po celé ČR 97 Kč (do 5 kg). Dopravné a balné činí dohromady 136 Kč včetně DPH. Obsahem doručené objednávky je také originál faktury. Veškeré účetní doklady jsou vystaveny s vyznačením DPH; jsme plátci DPH.